Lun, 14 Set 2015, 16:45
Asunto: Re: XXIV Carreira Popular de Gundián (Ponte Ulla-Vedra)13/09/15
24ª CARREIRA POPULAR "GUNDIÁN 2015"
A PONTE ULLA - 13/09/2015
CLASIFICACIÓN CATEGORÍA A ESPECIAL (PEQUENIÑOS)
POSTO DORSAL NOME TROFEO
1 87 RICARDO GARCÍA FERREIRO
1º CAT. A ESP.MASC.
2 89 CARLOTA GIL RIVADULLA
1ª CAT. A ESP.FEM.
3 84 DAVID FERREIRO GUZMÁN
2º CAT. A ESP.MASC.
4 102 LOIS ROSENDE PIÑEIRO
5 95 LEO MUNDO ÁLVAREZ
1º CAT. A ESP.FOMENTO
6 77 XULIA BARROS PENIDE
2ª CAT. A ESP.FEM.
7 88 ZOE GARCÍA PEITEADO
1ª CAT. A ESP.FOMENTO
8 85 CARLOTA GARCÍA CARPINTEIRO
9 94 MARIO MOIMENTA BREY
10 100 ANDRÉ REI CALVIÑO
11 76 MINIA BARREIRO CARBIA
12 97 UXIA PIERA GONZÁLEZ
13 98 ALEJANDRO PORTO VEIRAS
14 99 CARMEN QUINTAS PEDROUSO
15 75 SIRO ÁLVAREZ LÓPEZ
16 91 MARCO IGLESIAS ÁLVAREZ
17 79 HUGO CARBAJALES ARDARIZ
18 101 GABRIEL REY PERNAS
PARTICIPANTE MÁIS NOVO
19 441 VALERIA BRAGAÑA MÁRQUEZ
24ª CARREIRA POPULAR "GUNDIÁN 2015"
A PONTE ULLA - 13/09/2015
CLASIFICACIÓN CATEGORÍA A
POSTO DORSAL NOME TROFEO
1 28 LUCAS GARCÍA PICÓN
1º CAT. A MASC.
2 63 JAIRO REY PERNAS
2º CAT. A MASC.
3 7 ALEX CABO LODEIRO
4 30 ALEJANDRO GONZÁLEZ BARREIRO
5 37 ARÓN LORENZO GONZÁLEZ
6 9 DIEGO CAMINO PÉREZ
1º CAT. A MASC. FOMENTO
7 6 LIA BOVEDA MURILLO
1ª CAT. A FEM.
8 5 CIBRAN BERNARDEZ PENIDE
9 155 BRIAN RUBIN KUSANO
NON É DESTA CATEGORÍA
10 58 ARTURO PIÑEIRO ACEVEDO
11 21 MIKEL ESTRAVIZ RIVEIRO
12 54 ANXO PEREZ CORRAL
13 51 HUGO NEBRA IGLESIAS
14 73 MIGUEL ANXO TORRES VILARIÑO
15 1 ALEJANDRA ÁLVAREZ LODEIRO
2ª CAT. A FEM.
16 70 ALBA SANCHEZ CONDE
17 59 LUCAS POSSE CONDE
18 27 NICO GARCÍA IGLESIAS
19 34 VANESA IGLESIAS RODRIGUEZ
20 39 IAGO LUEIRO DOS SANTOS
21 15 ADRIÁN CASTRO BALUJA
22 20 JOEL ESTEVEZ VALLADARES
23 64 LEO REY PERNAS
24 49 ALBA MOIMENTA BREY
25 72 MARTINA SANJUAS CASAL
26 10 MARCOS CANICOBA SOUTO
27 3 HUGO BARRAL FERREIRO
28 60 ALDARA REI CALVIÑO
1º CAT. A FEM. FOMENTO
29 18 LUCÍA DE LA TORRE MORUJA
30 26 PABLO GARCÍA COLLAZO
31 8 ANA CALO CALVIÑO
32 50 ÁNGELA NEBRA IGLESIAS
33 25 MARÍA GARCÍA CARPINTEIRO
34 36 NICO LORENZO CASTRO
35 16 OLALLA CORRAL VAZQUEZ
36 41 MARÍA MARTINEZ PITA
37 4 LOIS BARREIRO CARBIA
38 23 ASNAKECH GARCÍA JORGE
39 24 MIMI GARCÍA JORGE
40 56 XABIER PEREZ REY
24ª CARREIRA POPULAR "GUNDIÁN 2015"
A PONTE ULLA - 13/09/2015
CLASIFICACIÓN CATEGORÍA B
POSTO DORSAL NOME TROFEO
1 108 SEMAHEGN ALONSO REY
1º CAT. B MASC.
2 111 RODRIGO BREY COUTO
2º CAT. B MASC.
3 144 SERGIO PRIETO PAZOS
4 157 FRAN SANCHEZ CONDE
5 143 ANTÍA PRIETO PAZOS
1ª CAT. B FEM.
6 133 JAIME PAN PEREZ-PUJOL
7 156 MARTÍN RUIBAL ROSENDE
8 110 HUGO BALOIRA LÓPEZ
9 116 LAURA CARRACEDO FLORES
2ª CAT. B FEM.
10 107 JULIÁN AGUIAR RODRÍGUEZ
11 118 NOELIA CASTRO REY
12 134 MEDHANIT PENAS REY
13 149 SONIA RIVADULLA BLANCO
14 140 JORGE ÁNGEL PIÑEIRO ACEVEDO
15 444 MARCELO MUNIN PICANES
16 117 IKER CARRIL REGUEIRO
17 135 ALEXANDRE PENIDE MARTINEZ
1º CAT. B MASC. FOMENTO
18 161 ANDREA TORRES VILARIÑO
19 154 MARTIN ROSENDE PIÑEIRO
20 128 ADRIAN MARQUEZ CHAPELA
21 137 CANDELA PEREIRA SEIJO
22 109 IKER ÁLVAREZ LODEIRO
23 S/N CORREDOR SIN NÚMERO
24 S/N CORREDOR SIN NÚMERO
25 121 ROI DIEGUEZ REY
26 124 EVA GIL RIVADULLA
27 141 MATEO POSSE CONDE
28 138 LÍA PEREIRA SEIJO
29 114 PABLO CARBALLEIRA IGLESIAS
30 112 XULIÁN BREY COUTO
31 145 MANUELA RAVIÑA VALENCIA
32 113 ASIER CABO LODEIRO
33 115 MARTINA MARÍA CARPINTEIRO OTERO
34 120 MATEO DE LA TORRE MORUJA
35 160 ANA SANTOS MILLÁN
1º CAT. B FEM. FOMENTO
36 119 ZOE CORRAL VAZQUEZ
37 129 CARLA MARQUEZ CHAPELA
38 147 XELA REI CALVIÑO
39 146 XOSÉ RAVIÑA VALENCIA
CLASIFICACIÓN DA CARREIRA ABSOLUTA
CLASIFICACIÓN