8:00 | |
9:00 | |
10:00 | [10:00-13:00] Famalicão [PT] [10:15-13:15] Vigo - Belarmino [10:30-12:50] Ribeira [11:00] Ferrol [11:00-12:00] Parada de Sil [11:00-12:30] A Coruña - Enki [12:00-13:00] Lalín [12:00] CCNOS. Pistas |
11:00 | |
12:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 |