8:00 | |
9:00 | |
10:00 | [10:00-13:30] Moeche [10:00-13:30] Orro [10:00-11:00] Coruña - CHUAC [11:00-12:30] Sin-Son [11:00-12:30] Mugardos [11:40-13:10] San Miguel de Oia [12:00-13:30] Lugo |
11:00 | |
12:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
20:00 | [20:00-21:30] San Cibrao das Viñas |
21:00 |