8:00 | |
9:00 | [9:30-12:30] Carballo-Desafío Millagrosa [10:00-14:00] Quilómetros verticais cumios do Courel [11:30-13:30] Roteiro Revolta do Umia |
10:00 | |
11:00 | |
12:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
18:00 | [18:00-19:00] Noia [18:30-21:00] Boimorto-Carreira Popular |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | [21:00-23:00] Noia |