8:00 | |
9:00 | [9:00-13:00] Esteiro [9:30-13:30] Trail do Eifonso [10:50-13:50] Lalín [10:00-12:30] Coruña 21 [11:30-13:00] San Miguel de Oia - Vigo [12:00-13:30] Corre con Nós-Río Rato |
10:00 | |
11:00 | |
12:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 |