Correr en Galicia, carreiras populares. Corre, sinte, vive... Carreras Populares en Galicia Calendario O Circuíto Fotos Mapa
PortadaCalendarioForosA miña conta Activar contenido
Foros ›

Liga local de Orientación en Pontevedra
Foros de debateCarreiras de Montaña
Publicar novo tema   Respostar ao tema
Ver tema anterior { View newer topic }

Autor
Mensaxe
Bugarin

Foreiro Xuvenil
Foreiro Xuvenil
12/07/06
0 Carreiras
230 Mensaxes

EnvíoPublicado: Mér, 22 Feb 2012, 23:22    Asunto: Liga local de Orientación en Pontevedra Respostar citando

Por primeira vez este ano 2012 en Pontevedra o Clube de Orientación Aroelo Montañeiros está organizando unha liga local de orientación aberta a tódolos prúblicos, con varias modalidades en función das capacidades dos participantes.
O pasado sábado día 18 tivo lugar a primeira xornada no Lago de Castiñeiras con gran participación. A competición celebrouse co sistema SPORT IDENT, pero o club aluga pinza para o que non a teña.
Estes son os resultados das distintas categorías:

1ª CARRERA LIGA AROMON 2012 sáb 18/02/2012 18:57
Resultados Creado por OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2011

AVENTURA HOMES (16) 5,5 km 180 m 16 C
Pos Dorsal Nombre AN Club Tiempo

1 6 JORGE CASTRO CASTRO AROMON PONTEVEDRA 55:05
2 58 DAVID GAYOSO SANCHEZ AROMON PONTEVEDRA 58:39
3 3 JAVIER ANTOÑON CLEMENTE AROMON PONTEVEDRA 1:16:45
4 9 ALFONSO HERRERO DAPIA AROMON PONTEVEDRA 1:19:04
5 8 JOVINO GONZALEZ COMESAÑA AROMON PONTEVEDRA 1:20:45
6 24 FRANCISCO IGLESIAS VIEITEZ AROMON PONTEVEDRA 1:22:10
7 20 JUAN RAMON PEREZ PEREZ AROMON PONTEVEDRA 1:24:57
8 39 VIRGILIO ALVAREZ SOLANA AROMON PONTEVEDRA 1:31:00
9 14 DAVID ELADIO PINAL OTERO AROMON PONTEVEDRA 1:37:42
10 71 JOSE JAVIER VERA MURILLO AROMON PONTEVEDRA 1:54:03
11 32 VICTOR REVENGA LIMA AROMON PONTEVEDRA 2:02:12
12 SANTIAGO NUÑEZ PAREDES AROMON PONTEVEDRA Error en tarj.
36 ABEL CHAMORRO GARCIA AROMON PONTEVEDRA Error en tarj.
11 JOSE ANGEL NOLASCO MACEIRAS AROMON PONTEVEDRA Error en tarj.
37 JAVIER COSTAS FIGUEROA AROMON PONTEVEDRA Error en tarj.
21 SANTIAGO RODILLA GUERRICAGOITIA AROMON PONTEVEDRA No sale

INICIACION ADULTOS (27) 3,0 km 90 m 12 C
Pos Dorsal Nombre AN Club Tiempo

1 68 JOHN ALEXANDER GUTIERREZ OROZCO AROMON PONTEVEDRA 40:00
2 66 OMAR EDUARDO RUDA OROZCO AROMON PONTEVEDRA 42:00
3 55 SARA RODRIGUEZ CAJARAVILLE AROMON PONTEVEDRA 47:00
4 41 MARTIN BUA RODRIGUEZ AROMON PONTEVEDRA 48:00
5 47 ANA LLEVOT SANCHEZ AROMON PONTEVEDRA 49:00
5 53 FATIMA FERNANDEZ VILAR AROMON PONTEVEDRA 49:00
7 67 ROMAN PALACIOS AROMON PONTEVEDRA 50:00
8 69 FRANCISCO VARELA VARELA AROMON PONTEVEDRA 52:00
9 50 MARINO ROSALES VILLANUEVA AROMON PONTEVEDRA 54:00
9 48 SANDRA LORENZO SANTOS AROMON PONTEVEDRA 54:00
11 42 LUCIA GONZALEZ COMESAÑA AROMON PONTEVEDRA 56:00
12 54 ANTIA MARINHO RIBADULHA AROMON PONTEVEDRA 1:00:00
13 63 JOSE LUIS SANCHEZ OCAÑA AROMON PONTEVEDRA 1:01:00
13 64 JUAN JOSE COMESAÑA GONZALEZ AROMON PONTEVEDRA 1:01:00
13 65 SAUL LOPEZ SOLIÑO AROMON PONTEVEDRA 1:01:00
16 45 CARMEN IGLESIAS NIETO AROMON PONTEVEDRA 1:08:00
17 60 MARIA MARIÑO BUJAN AROMON PONTEVEDRA 1:09:00
17 59 LORENA FERNANDEZ MARQUEZ AROMON PONTEVEDRA 1:09:00
19 40 MARTA ALVELO BLANCO AROMON PONTEVEDRA 1:24:00
20 51 ELENA SANCHEZ RODRIGUEZ AROMON PONTEVEDRA 1:26:00
20 44 CONCEPCION GUERRERO GARCIA AROMON PONTEVEDRA 1:26:00
22 46 SABELA ALICIA IGLESIAS SANCHEZ AROMON PONTEVEDRA 1:30:00
43 MARIAN GONZALEZ COMESAÑA AROMON PONTEVEDRA No sale
56 OLIMPIA ALVAREZ CASTRO AROMON PONTEVEDRA No sale
49 SARA RICOY RAJOY AROMON PONTEVEDRA No sale
62 LETICIA PEREZ DOMINGUEZ AROMON PONTEVEDRA No sale
61 NOE LOPEZ AROMON PONTEVEDRA No sale

INICIACION NENOS (23) 1,4 km 45 m 8 C
Pos Dorsal Nombre AN Club Tiempo

1 93 ERASMO UREÑA DE JESUS AROMON PONTEVEDRA 23:00
1 89 AICHA EL ABBOUBI AROMON PONTEVEDRA 23:00
3 80 JUAN JOSE GONZALEZ STINI AROMON PONTEVEDRA 28:00
3 81 JOEL ROSERO ALTAMIRANO AROMON PONTEVEDRA 28:00
5 73 MAURO BELOSO IGLESIAS AROMON PONTEVEDRA 36:00
6 88 CARLOS CASTELLANOS MACIAS AROMON PONTEVEDRA 41:00
6 84 YASSINE ICKMOUKADE AROMON PONTEVEDRA 41:00
8 72 ALEXANDRE BELOSO IGLESIAS AROMON PONTEVEDRA 42:00
9 74 AINHOA BLANCO TARRIO AROMON PONTEVEDRA 44:00
9 75 LUCIA TRIAY LOPEZ AROMON PONTEVEDRA 44:00
11 87 GARY S. AGUILAR LUDEÑA AROMON PONTEVEDRA 46:00
11 92 SELENIA RIVADULLA AROMON PONTEVEDRA 46:00
13 82 JOAQUIN JUSTO IZQUIERDO AROMON PONTEVEDRA 47:00
13 83 ALEJANDRO DHALMANI AROMON PONTEVEDRA 47:00
15 85 KAWTAR ICKMOUKADE AROMON PONTEVEDRA 48:00
15 86 YANINA RUIZ TROYA AROMON PONTEVEDRA 48:00
17 94 LISA M. UREÑA DE JESUS AROMON PONTEVEDRA 49:00
17 91 ALISON PALADINES VELEZ AROMON PONTEVEDRA 49:00
19 76 REBECA FILGUEIRA VALVERDE AROMON PONTEVEDRA 57:00
19 79 NICOLAS PORTO NOVAES AROMON PONTEVEDRA 57:00
21 78 ADRIAN MENDEZ OTERO AROMON PONTEVEDRA 1:09:00
90 STEFANI OLIVARES MARIGÜEN AROMON PONTEVEDRA No sale
77 SAMUEL FERNANDEZ SOLLEIRO AROMON PONTEVEDRA No sale

AVENTURA DAMAS (9) 5,5 km 180 m 16 C
Pos Dorsal Nombre AN Club Tiempo

1 33 ANA DIOS GONZALEZ AROMON PONTEVEDRA 1:17:17
2 15 PAULA PRESA CASTRO AROMON PONTEVEDRA 1:35:24
3 17 ANDREA RICOY RAJOY AROMON PONTEVEDRA 1:51:31
4 10 Mª DOLORES IGLESIAS GONZALEZ AROMON PONTEVEDRA 1:54:33
5 70 ANA BELEN CRESPO IRIBARNE AROMON PONTEVEDRA 1:54:35
6 5 ALEJANDRA BARREIRO MOGROVIEJO AROMON PONTEVEDRA 1:59:08
7 23 ANA RITA GONZALEZ GARCIA AROMON PONTEVEDRA 2:04:31
52 MARISE ASTORGA SOMOZA AROMON PONTEVEDRA No sale
18 Mª LUISA SANCHEZ VAZQUEZ AROMON PONTEVEDRA No sale

DESAFIO HOMES (16) 5,5 km 180 m 16 C
Pos Dorsal Nombre AN Club Tiempo

1 31 GONZALO FERNANDEZ CASALDERREY AROMON PONTEVEDRA 49:23
2 19 MANUEL VARELA RIVERA AROMON PONTEVEDRA 57:49
3 4 JOSE LUIS ARMADA LUACES AROMON PONTEVEDRA 58:19
4 2 JAVIER ALVELO FRAGUELA AROMON PONTEVEDRA 59:37
5 29 MARCO A. BLANCO IGLESIAS AROMON PONTEVEDRA 1:02:03
6 16 JOSE ANTONIO RICOY BUGARIN AROMON PONTEVEDRA 1:12:01
7 25 GERMAN PEREZ JUSTE AROMON PONTEVEDRA 1:13:40
8 96 KIKO FERRER VIDAL AROMON PONTEVEDRA 1:15:05
9 97 MAIKEL RODRIGUEZ DOMINGUEZ AROMON PONTEVEDRA 1:18:46
10 22 DAVID ARAUJO RUA AROMON PONTEVEDRA 1:20:38
11 26 JORGE PEREZ JUSTE AROMON PONTEVEDRA 1:24:22
35 XOEL CHAMORRO GARCIA AROMON PONTEVEDRA Error en tarj.
27 VICENTE PASTORIZA SANTOS AROMON PONTEVEDRA Error en tarj.
95 ALFONSO ROSADO FRADE AROMON PONTEVEDRA No sale
1 ANGEL ALVAREZ SERTO AROMON PONTEVEDRA No sale
38 FRANCISCO JAVIER VEIGA BUGALLO AROMON PONTEVEDRA No sale

DESAFIO DAMAS (5) 5,5 km 180 m 16 C
Pos Dorsal Nombre AN Club Tiempo

1 34 MARGARITA MURADAS AROMON PONTEVEDRA 2:15:45
13 ALICIA PEREZ ALONSO AROMON PONTEVEDRA Error en tarj.
7 MONICA FIGUEROA LEIRO AROMON PONTEVEDRA Error en tarj.
30 SUSANA TARRIO ROZADOS AROMON PONTEVEDRA Error en tarj.
28 ISABEL PASTORIZA SANTOS AROMON PONTEVEDRA Error en tarj.


Animo para aqueles que se queren iniciar neste deporte atentos o calendario das probas desta Liga.
Ver perfil de usuario
Bugarin

Foreiro Xuvenil
Foreiro Xuvenil
12/07/06
0 Carreiras
230 Mensaxes

EnvíoPublicado: Dom, 26 Feb 2012, 23:38    Asunto: Re: Liga local de Orientación en Pontevedra Respostar citando

2ª Proba desta Liga Local de Orientación será o día 24 de abril o día antes da Vig-Bay polo que os organizadores a farán suave tendo en conta que moitos dos participates ó día seguinte irán a Vigo.
Será na Escusa e próximamente no calendario desta páxina poremos información sobre esta proba.
Ver perfil de usuario
Bugarin

Foreiro Xuvenil
Foreiro Xuvenil
12/07/06
0 Carreiras
230 Mensaxes

EnvíoPublicado: Mar, 28 Feb 2012, 1:52    Asunto: Re: Liga local de Orientación en Pontevedra Respostar citando

Clasificación xeral despois da 1ª proba da Liga Local de Pontevedra de Orientación:


INICIACION NIÑOS PUNTOS

1 ERASMO UREÑA DE JESUS 100
1 AICHA EL ABBOUBI 100
3 JUAN JOSE GONZALEZ STINI 82
3 JOEL ROSERO ALTAMIRANO 82
5 MAURO BELOSO IGLESIAS 64
6 CARLOS CASTELLANOS MACIAS 56
6 YASSINE ICKMOUKADE 56
8 ALEXANDRE BELOSO IGLESIAS 55
9 AINHOA BLANCO TARRIO 52
9 LUCIA TRIAY LOPEZ 52
11 GARY S. AGUILAR LUDEÑA 50
11 SELENIA RIVADULLA 50
13 JOAQUIN JUSTO IZQUIERDO 49
13 ALEJANDRO DHALMANI 49
15 KAWTAR ICKMOUKADE 48
15 YANINA RUIZ TROYA 48
17 LISA M. UREÑA DE JESUS 47
17 ALISON PALADINES VELEZ 47
19 REBECA FILGUEIRA VALVERDE 40
19 NICOLAS PORTO NOVAES 40
21 ADRIAN MENDEZ OTERO 33

STEFANI OLIVARES MARIGÜEN NO SALE
SAMUEL FERNANDEZ SOLLEIRO NO SALE


INICIACION ADULTOS PUNTOS

1 JOHN ALEXANDER GUTIERREZ OROZCO 100
2 OMAR EDUARDO RUDA OROZO 95
3 SARA RODRIGUEZ CAJARAVILLE 85
4 MARTIN BUA RODRIGUEZ 83
5 ANA LLEVOT SANCHEZ 82
5 FATIMA FERNANDEZ VILAR 82
7 ROMAN PALACIOS 80
8 FRANCISCO VARELA VARELA 77
9 MARINO ROSALES VILLANUEVA 74
9 SANDRA LORENZO SANTOS 74
11 LUCIA GONZALEZ COMESAÑA 71
12 ANTIA MARINHO RIBADULHA 67
13 JOSE LUIS SANCHEZ OCAÑA 66
13 JUAN JOSE COMESAÑA GONZALEZ 66
13 SAUL LOPEZ SOLIÑO 66
16 CARMEN IGLESIAS NIETO 59
17 MARIA MARIÑO BUJAN 58
17 LORENA FERNANDEZ MARQUEZ 58
19 MARTA ALVELO BLANCO 48
20 ELENA SANCHEZ RODRIGUEZ 47
20 CONCEPCION GUERRERO GARCIA 47
22 SABELA ALICIA IGLESIAS SANCHEZ 44

MARIAN GONZALEZ COMESAÑA NO SALE
OLIMPIA ALVAREZ CASTRO NO SALE
SARA RICOY RAJOY NO SALE
LETICIA PEREZ DOMINGUEZ NO SALE
NOE LOPEZ NO SALE








AVENTURA DAMAS PUNTOS

1 ANA DIOS GONZALEZ 100
2 PAULA PRESA CASTRO 81
3 ANDREA RICOY RAJOY 69
4 Mª DOLORES IGLESIAS GONZALEZ 67
5 ANA BELEN CRESPO IRIBARNE 67
6 ALEJANDRA BARREIRO MOGROVIEJO 65
7 ANA RITA GONZALEZ GARCIA 62

MARISE ASTORGA SOMOZA NO SALE
Mª LUISA SANCHEZ VAZQUEZ NO SALE


AVENTURA HOMBRES PUNTOS

1 JORGE CASTRO CASTRO 100
2 DAVID GAYOSO SANCHEZ 92
3 JAVIER ANTOÑON CLEMENTE 72
4 ALFONSO HERRERO DAPIA 70
5 JOVINO GONZALEZ COMESAÑA 68
6 FRANCISCO IGLESIAS VIEITEZ 67
7 JUAN RAMON PEREZ PEREZ 65
8 VIRGILIO ALVAREZ SOLANA 61
9 DAVID ELADIO PINAL OTERO 56
10 JOSE JAVIER VERA MURILLO 48
11 VICTOR REVENGA LIMA 45

SANTIAGO NUÑEZ ERROR EN TARJETA
ABEL CHAMORRO GARCIA ERROR EN TARJETA
JOSE ANGEL NOLASCO MACEIRAS ERROR EN TARJETA
JAVIER COSTAS FIGUEROA ERROR EN TARJETA
SANTIAGO RODILLA GUERRICAGOITIA NO SALE


DESAFIO DAMAS PUNTOS

1 MARGARITA MURADAS 100

ALICIA PEREZ ALONSO ERROR EN TARJETA
MONICA FIGUEROA LEIRO ERROR EN TARJETA
SUSANA TARRIO ROZADOS ERROR EN TARJETA
ISABEL PASTORIZA SANTOS ERROR EN TARJETA


DESAFIO HOMBRES PUNTOS

1 GONZALO FERNANDEZ CASALDERREY 100
2 MANUEL VARELA RIVERA 85
3 JOSE LUIS ARMADA LUACES 85
4 JAVIER ALVELO FRAGUELA 83
5 MARCO A. BLANCO IGLESIAS 80
6 JOSE ANTONIO RICOY BUGARIN 69
7 GERMAN PEREZ JUSTE 67
8 KIKO FERRER VIDAL 66
9 MAIKEL RODRIGUEZ DOMINGUEZ 63
10 DAVID ARAUJO RUA 61
11 JORGE PEREZ JUSTE 59

KIKO VEIGA BUGALLO ORGANIZACIÓN
ANGEL ALVAREZ SERTO ORGANIZACIÓN
MANOLO BELOSO ORGANIZACION
XOEL CHAMORRO GARCIA ERROR EN TARJETA
VICENTE PASTORIZA SANTOS ERROR EN TARJETA
Ver perfil de usuario
Bugarin

Foreiro Xuvenil
Foreiro Xuvenil
12/07/06
0 Carreiras
230 Mensaxes

EnvíoPublicado: Sáb, 10 Mar 2012, 22:29    Asunto: Re: Liga local de Orientación en Pontevedra Respostar citando

2ª PROBA DA LIGA LOCAL DE ORIENTACIÓN
El próximo día 24 de marzo en el monte de la Escusa, Castrove, tendrá lugar la segunda prueba de la recién estrenada 1ª Liga Local de Orientación AROMON organizada por el club Montañeiros de Pontevedra a través de su sección de orientación, AROELO MONTAÑEIROS.
Después de la 1ª prueba celebrada en le Lago de Castiñeiras en la que participaron más de 200 personas, para alguna de las cuales suponía el primer contacto con este deporte en contacto con la naturaleza, viene esta segunda prueba, esta vez el monte del Castrove.
Los recorridos serán Iniciación corta, iniciación larga, aventura (con recorridos de memoria) y desafío con recorridos de memoria y pasillos ciegos.
Si te gusta la naturaleza y te apetece dar un paseo por el bosque, solo o en compañía, y conocer de que va esto del deporte de la orientación esta es una oportunidad única. Inscríbete en un recorrido de iniciación de los que se ofertan, te recomendamos que, si es tu primera experiencia, dejes los recorridos de aventura y desafío para los “profesionales”.
Para participar en este deporte solo necesitas: una brújula de iniciación (costo aprox. 4€), un mapa (te lo da la organización), gusto por disfrutar de la naturaleza y ganas de hacer deporte al ritmo que tu te marques, espíritu deportivo y buen humor. Puedes participar en grupo (con tus amig@s, con tu familia, con tu novi@) o individualmente.
Para inscribirte tienes hasta el 22 de marzo llamando al teléfono 630437762 (Javier) o a través del e-mail: aroelo @ hotmail.com.
Ánimo. Nos vemos en el monte
Ver perfil de usuario
Mond

Montañés
Montañés
11/10/10
0 Carreiras
606 Mensaxes

EnvíoPublicado: Ven, 16 Mar 2012, 2:15    Asunto: Re: Liga local de Orientación en Pontevedra Respostar citando

¿Hasta cuando se puede hacer la inscripción?, y ¿cuánto vale? Por cierto Bugarin, podrías explicar un poco de qué va lo de aventura y pasillos ciegos.
Gracias.
Ver perfil de usuario Visitar web do foreiro
Bugarin

Foreiro Xuvenil
Foreiro Xuvenil
12/07/06
0 Carreiras
230 Mensaxes

EnvíoPublicado: Ven, 16 Mar 2012, 14:30    Asunto: Re: Liga local de Orientación en Pontevedra Respostar citando

La inscripción es hasta el día 22, la aventura en la primera prueba fue un recorrido clasico, pero esta vez creo que le van a introducir complejidad variando algo. Los pasillos y la memoria son entrenos técnicos para orientadores. Los recorridos son iniciación corta y larga. Los demás son más para orientadores, para la gente que no práctica este deporte no son recomedables pues puede ser frustrante, los recorridos iniciación están al alcance de todo el mundo con dos indicaciones básicas.
No olvidar que este deporte no es solo físico, por lo tanto intentar hacer algo superior a nuestras capacidades puede ser desanimador, lo mejor es ir poco a poco, en otro caso no disfrutareis.
Un saludo.
Ver perfil de usuario
Bugarin

Foreiro Xuvenil
Foreiro Xuvenil
12/07/06
0 Carreiras
230 Mensaxes

EnvíoPublicado: Dom, 25 Mar 2012, 20:40    Asunto: Re: Liga local de Orientación en Pontevedra Respostar citando

A 2ª proba da Liga de Orientación Aromon tivo lugar o sábado no monte do Castrove, día espectacular e afluencia de participantes en progresión. Caras coñecidas doutros deportes, da natación, do piragüismo, ... paréceme un espaldarazo importante para a esta iniciativa do clube e o traballo dos compañeiros que están a organizar estes eventos.
Gustaríame saber que vos pareceron os percorridos ? Alguén que fixera o desafío, ¿que opinión lle mereceu?. Para min era a primeira vez que facía un percorrido de memoria por campo, só fixera en parque é non me parecía difícil a pesar de que había que memorizar de dúas en dúas, no percorrido do sábado era de unha en unha, pero pareceume complicado, sobre todo se alguén che falaba nas navegacións
Gustaríame recabar opinións sobre detalles deste entreno. Din que o seguinte vai ser un scor. Veremos...
Un saúdo a todos.
Ver perfil de usuario
Bugarin

Foreiro Xuvenil
Foreiro Xuvenil
12/07/06
0 Carreiras
230 Mensaxes

EnvíoPublicado: Mér, 28 Mar 2012, 13:36    Asunto: Re: Liga local de Orientación en Pontevedra Respostar citando

RESULTADOS DA 2ª PROBA DA LIGA DE ORIENTACIÓN LOCAL PONTEVEDRA

AVENTURA HOMES (22) 2,4 km 150 m 14 C
1 JORGE CASTRO CASTRO 40:35
2 ROMAN DIAZ LEON 46:43
3 OMAR EDUARDO RUDA OROZCO 50:22
4 DAVID GAYOSO SANCHEZ 53:44
5 CESAR LAMAS SOTO 54:24
6 FRANCISCO JAVIER ANTOÑON CLEMENTE 56:04
7 IVÁN LOIS SERTO 59:20
8 ROMAN PALACIOS 1:02:03
9 CRISTIAN ANDRES ZARTA MUÑOZ 1:02:47
10 JOSÉ ÁNGEL NOLASCO MACEIRAS 1:08:02
11 PEDRO M. MARIÑO RIVADULLA 1:13:28
12 ANDRES RODRIGUEZ BERGARA 1:14:34
13 JOVINO GONZALEZ COMESAÑA 1:15:16
14 JANDRO ALVAREZ TOYOS 1:17:36
15 ÁLVARO ARMADA LUACES 1:18:58
16 ALFONSO HERRERO DAPIA 1:24:25
17 PEDRO GARCÍA RODRÍGUEZ 1:34:13
18 JOSÉ JAVIER VERA MURILLO 1:34:33
19 JUAN CARLOS MORAIS MATOS 2:35:14
JUAN RAMON PEREZ PEREZ Error en tarj.
LINO ENRIQUE FONTAN GUIAO Error en tarj.
LUIS ALBERTO GONZALEZ SANTOS No sale

INICIACION ADULTOS (20) 2,3 km 125 m 11 C
1 MARIA FERNANDEZ VILLAMAR 1:07:24
2 SARA RICOY RAJOY 1:09:00
3 MARIÑA LOIRA AVE 1:31:00
4 MANUEL ALVAREZ BAZ 1:33:05
5 PATRICIA CASTRO PICO 1:33:52
6 ANTÍA MARINHO RIBADULHA 1:34:47
7 MARINO ROSALES VILLANUEVA 1:35:27
7 SANDRA LORENZO SANTOS 1:35:27
9 MANEL FUENTES ARIAS 1:35:35
10 ROSA MARÍA PAREDES RÍOS 1:38:35
11 ALEXANDER DIAZ CHUB 1:44:36
12 GILBERTO DIAZ FALCON 1:44:49
13 MARIO HERAS CARMONA 1:44:56
14 YOLANDA GARCIA GONZALEZ 2:16:00
MARTA ALVELO BLANCO Error en tarj.
MARISE ASTORGA SOMOZA Error en tarj.
MIGUEL ANGEL LOPEZ ALVARADO Error en tarj.
CARLOS PARRA PEREZ No sale
EVA ALBERT CACHEIRO No sale
SABELA ALICIA IGLESIAS SANCHEZ No sale

INICIACION NENOS (16) 1,2 km 55 m 8 C
1 LUNA CAMPOS MONTES 51:40
1 Mª ANGELES MONTES NACIMIENTO 51:40
3 IRENE ALVAREZ TOYOS 54:00
4 MARIA JOSE GALAN LOPEZ 54:08
4 SERGIO RODRIGUEZ GALAN 54:08
4 MANUEL RODRIGUEZ GALAN 54:08
4 OSCAR RODRIGUEZ GALAN 54:08
8 MANUEL RODRIGUEZ RAMOS 55:05
9 HUGO ANTOÑON CASAL 56:14
9 MATEO ANTOÑON CASAL 56:142ª
11 AINHOA BLANCO TARRIO 57:18
11 LUCIA TRIAY LOPEZ 57:18
11 NEREA GONZALEZ OJEA 57:18
14 SARA FUENTES BOOGAERDT 1:19:32
15 MARCOS FUENTES ARGIBAY 1:20:19
15 MARIA FUENTES BOOGAERDT 1:20:19

AVENTURA DAMAS (14) 2,4 km 150 m 14 C
1 ANA DIOS GONZALEZ 1:02:52
2 ANA IGLESIAS JUNZALVOS 1:11:19
3 PAULA PRESA CASTRO 1:20:09
4 SONIA RODRÍGUEZ CERVIÑO 1:34:21
5 ALEJANDRA BARREIRO MOGROVEJO 1:46:59
6 MARGA BALBOA BARROS 2:02:35
7 MAITE CRESPO REY 2:32:20
8 CONCHI GUERRERO GARCIA 2:33:29
9 Mª JESUS ABILLEIRA RODRIGUEZ 2:34:12
SABELA CADARSO FRAGA Error en tarj.
MARIBEL FRAGA GONZALEZ Error en tarj.
LUCIA CADARSO FRAGA Error en tarj.
PAULA FERNANDEZ LOPEZ Error en tarj.
ANDREA RICOY RAJOY No sale

DESAFIO HOMES (11) 2,9 km 190 m 14 C
1 JOSE ANTONIO RICOY BUGARIN 58:42
2 MAIKEL RODRIGUEZ DOMINGUEZ 1:00:45
3 JORGE PEREZ JUSTE 1:09:37
4 VICENTE PASTORIZA SANTOS 1:09:46
5 CHEMA ALVAREZ CABERO 1:11:56
6 RICARDO FIGUEROA FERNANDEZ 1:23:49
7 MIGUEL RAMOS PERNAS 1:24:58
8 GERMÁN PEREZ JUSTE 1:30:50
9 EDUARDO RAMOS LOZANO 1:32:58
JAVIER FERNANDEZ CASALDERREY Error en tarj.
JAVIER ALVELO FRAGUELA No sale

DESAFIO DAMAS (4) 2,9 km 190 m 14 C
1 ISABEL PASTORIZA SANTOS 1:07:23
2 CARLA VEIGA GARCÍA 1:56:11
3 ROSA MARÍA PERNAS MARTINEZ 2:02:33
PILAR VEIGA BARBAZAN No sale


PROXIMAMENTE SAIRÁ O RANKING DESPOIS DOS RESULTADOS DESTA SEGUNDA PROBA.
Ver perfil de usuario
Bugarin

Foreiro Xuvenil
Foreiro Xuvenil
12/07/06
0 Carreiras
230 Mensaxes

EnvíoPublicado: Mar, 15 Mai 2012, 23:18    Asunto: Re: Liga local de Orientación en Pontevedra Respostar citando

3ª PROBA DA LIGA LOCAL DE PONTEVEDRA AROMON-CHEMASPORT
Toda a información no calendario.
Será o vindeiro día 9 de xuño, será un scoring con catro categorías ,dúas "open" e dúas de competición, valedeira para a Liga Local de Pontevedra.
Calquera consulta neste foro.
Ver perfil de usuario
Bugarin

Foreiro Xuvenil
Foreiro Xuvenil
12/07/06
0 Carreiras
230 Mensaxes

EnvíoPublicado: Mér, 16 Mai 2012, 16:43    Asunto: Re: Liga local de Orientación en Pontevedra Respostar citando

RANKING ACTUAL DA LIGA AROMON-CHEMASPORT

PUESTO APELLIDOS NOMBRE RECORRIDO 1ª PRUEBA 2ª PRUEBA TOTAL
1 BLANCO TARRIO AINHOA INI NENOS 52 90 142
1 TRIAY LOPEZ LUCIA INI NENOS 52 90 142
3 CAMPOS MONTES LUNA INI NENOS 100 100
3 MONTES NACIMIENTO Mª ANGELES INI NENOS 100 100
3 UREÑA DE JESUS ERASMO INI NENOS 100 100
3 EL ABBOUBI AICHA INI NENOS 100 100
7 ALVAREZ TOYOS IRENE INI NENOS 96 96
8 GALAN LOPEZ MARIA JOSE INI NENOS 95 95
8 RODRIGUEZ GALAN SERGIO INI NENOS 95 95
8 RODRIGUEZ GALAN MANUEL INI NENOS 95 95
8 RODRIGUEZ GALAN OSCAR INI NENOS 95 95
12 RODRIGUEZ RAMOS MANUEL INI NENOS 94 94
13 ANTOÑON CASAL HUGO INI NENOS 92 92
13 ANTOÑON CASAL MATEO INI NENOS 92 92
15 GONZALEZ OJEA NEREA INI NENOS 90 90
16 GONZALEZ STINI JUAN JOSE INI NENOS 82 82
16 ROSERO ALTAMIRANO JOEL INI NENOS 82 82
18 FUENTES BOOGAERDT SARA INI NENOS 65 65
19 BELOSO IGLESIAS MAURO INI NENOS 64 64
19 FUENTES ARGIBAY MARCOS INI NENOS 64 64
19 FUENTES BOOGAERDT MARIA INI NENOS 64 64
22 CASTELLANOS MACIAS CARLOS INI NENOS 56 56
22 ICKMOUKADE YASSINE INI NENOS 56 56
24 BELOSO IGLESIAS ALEXANDRE INI NENOS 55 55
25 AGUILAR LUDEÑA GARY S. INI NENOS 50 50
25 RIVADULLA SELENIA INI NENOS 50 50
27 JUSTO IZQUIERDO JOAQUIN INI NENOS 49 49
27 DHALMANI ALEJANDRO INI NENOS 49 49
29 ICKMOUKADE KAWTAR INI NENOS 48 48
29 RUIZ TROYA YANINA INI NENOS 48 48
31 UREÑA DE JESUS LISA M. INI NENOS 47 47
31 PALADINES VELEZ ALISON INI NENOS 47 47
33 FILGUEIRA VALVERDE REBECA INI NENOS 40 40
33 PORTO NOVAES NICOLAS INI NENOS 40 40
35 MENDEZ OTERO ADRIAN INI NENOS 33 33

1 ROSALES VILLANUEVA MARINO INI ADULT 74 71 145
1 LORENZO SANTOS SANDRA INI ADULT 74 71 145
3 MARINHO RIBADULHA ANTÍA INI ADULT 67 71 138
4 GUTIERREZ OROZCO JOHN ALEXANDER INI ADULT 100 100
4 FERNANDEZ VILLAMAR MARIA INI ADULT 100 100
6 RICOY RAJOY SARA INI ADULT 98 98
7 RUDA OROZO OMAR EDUARDO INI ADULT 95 95
8 RGUEZ CAJARAVILLE SARA INI ADULT 85 85
9 BUA RODRIGUEZ MARTIN INI ADULT 83 83
10 LLEVOT SANCHEZ ANA INI ADULT 82 82
10 FERNANDEZ VILAR FATIMA INI ADULT 82 82
12 PALACIOS ROMAN INI ADULT 80 80
13 VARELA VARELA FRANCISCO INI ADULT 77 77
14 LOIRA AVE MARIÑA INI ADULT 74 74
15 ALVAREZ BAZ MANUEL INI ADULT 72 72
15 CASTRO PICO PATRICIA INI ADULT 72 72
17 FUENTES ARIAS MANEL INI ADULT 70 70
17 GONZALEZ COMESAÑA LUCIA INI ADULT 71 71
19 PAREDES RÍOS ROSA MARÍA INI ADULT 68 68
20 SANCHEZ OCAÑA JOSE LUIS INI ADULT 66 66
20 COMESAÑA GONZALEZ JUAN JOSE INI ADULT 66 66
20 LOPEZ SOLIÑO SAUL INI ADULT 66 66
23 DIAZ CHUB ALEXANDER INI ADULT 64 64
23 DIAZ FALCON GILBERTO INI ADULT 64 64
23 HERAS CARMONA MARIO INI ADULT 64 64
26 IGLESIAS NIETO CARMEN INI ADULT 59 59
27 MARIÑO BUJAN MARIA INI ADULT 58 58
27 FERNANDEZ MARQUEZ LORENA INI ADULT 58 58
27 ALVELO BLANCO MARTA INI ADULT 48 10 58
30 GARCIA GONZALEZ YOLANDA INI ADULT 50 50
31 SANCHEZ RODRIGUEZ ELENA INI ADULT 47 47
31 GUERRERO GARCIA CONCEPCION INI ADULT 47 47
33 IGLESIAS SANCHEZ SABELA ALICIA INI ADULT 44 44
34 ASTORGA SOMOZA MARISE INI ADULT 10 10
34 LOPEZ ALVARADO MIGUEL ANGEL INI ADULT 10 10
34 PARRA PEREZ CARLOS INI ADULT 10 10

1 DIOS GONZALEZ ANA AVENT D 100 100 200
2 PRESA CASTRO PAULA AVENT D 81 78 159
3 BARREIRO MOGROVEJO ALEJANDRA AVENT D 65 59 124
4 IGLESIAS JUNZALVOS ANA AVENT D 88 88
5 RICOY RAJOY ANDREA AVENT D 69 10 76
6 RODRÍGUEZ CERVIÑO SONIA AVENT D 67 67
6 IGLESIAS GONZALEZ Mª DOLORES AVENT D 67 67
6 CRESPO IRIBARNE ANA BELEN AVENT D 67 67
9 GONZALEZ GARCIA ANA RITA AVENT D 62 62
10 BALBOA BARROS MARGA AVENT D 51 51
11 CRESPO REY MAITE AVENT D 41 41
11 GUERRERO GARCIA CONCHI AVENT D 41 41
11 ABILLEIRA RODRIGUEZ Mª JESUS AVENT D 41 41
14 CADARSO FRAGA SABELA AVENT D 10 10
14 FRAGA GONZALEZ MARIBEL AVENT D 10 10
14 CADARSO FRAGA LUCIA AVENT D 10 10
14 FERNANDEZ LOPEZ PAULA AVENT D 10 10

1 CASTRO CASTRO JORGE AVENT H 100 100 200
2 GAYOSO SANCHEZ DAVID AVENT H 92 75 167
3 ANTOÑON CLEMENTE FRANCISCO JAVIER AVENT H 72 72 144
4 GONZALEZ COMESAÑA JOVINO AVENT H 68 54 122
5 HERRERO DAPIA ALFONSO AVENT H 70 48 118
6 VERA MURILLO JOSÉ JAVIER AVENT H 48 43 91
7 DIAZ LEON ROMAN AVENT H 87 87
8 RUDA OROZCO OMAR EDUARDO AVENT H 81 81
9 LAMAS SOTO CESAR AVENT H 75 75
9 PEREZ PEREZ JUAN RAMON AVENT H 65 10 75
11 NOLASCO MACEIRAS JOSE ANGEL AVENT H 10 60 70
12 LOIS SERTO IVÁN AVENT H 68 68
13 IGLESIAS VIEITEZ FRANCISCO AVENT H 67 67
14 PALACIOS ROMAN AVENT H 65 65
14 ZARTA MUÑOZ CRISTIAN ANDRES AVENT H 65 65
15 ALVAREZ SOLANA VIRGILIO AVENT H 61 61
16 PINAL OTERO DAVIS ELADIO AVENT H 56 56
17 MARIÑO RIVADULLA PEDRO M. AVENT H 55 55
18 RODRIGUEZ BERGARA ANDRES AVENT H 54 54
19 ALVAREZ TOYOS JANDRO AVENT H 52 52
20 ARMADA LUACES ÁLVARO AVENT H 51 51
21 REVENGA LIMA VICTOR AVENT H 45 45
22 GARCÍA RODRÍGUEZ PEDRO AVENT H 43 43
23 MORAIS MATOS JUAN CARLOS AVENT H 26 26
24 FONTAN GUIAO LINO ENRIQUE AVENT H 10 10
24 NUÑEZ SANTIAGO AVENT H 10 10
24 CHAMORRO GARCIA ABEL AVENT H 10 10
24 COSTAS FIGUEROA JAVIER AVENT H 10 10

1 PASTORIZA SANTOS ISABEL DESF D 10 100 110
2 MURADAS GONZALEZ MARGARITA DESF D 100 100
3 VEIGA GARCÍA CARLA DESF D 58 58
4 PERNAS MARTINEZ ROSA MARÍA DESF D 55 55
5 PEREZ ALONSO ALICIA DESF D 10 10
5 FIGUEROA LEIRO MONICA DESF D 10 10
5 TARRIO ROZADOS SUSANA DESF D 10 10

1 RICOY BUGARIN JOSE ANTONIO DESF H 69 100 169
2 RODRIGUEZ DOMINGUEZ MAIKEL DESF H 63 97 160
3 PEREZ JUSTE JORGE DESF H 59 84 143
4 PEREZ JUSTE GERMÁN DESF H 67 65 132
5 FDEZ CASALDERREY GONZALO DESF H 100 100
6 PASTORIZA SANTOS VICENTE DESF H 10 84 94
7 VARELA RIVERA MANUEL DESF H 100 85
7 ARMADA LUACES JOSE LUIS DESF H 85 85
8 ALVELO FRAGUELA JAVIER DESF H 83 83
9 ALVAREZ CABERO CHEMA DESF H 82 82
10 BLANCO IGLESIAS MARCO ANTONIO DESF H 80 80
11 FIGUEROA FERNANDEZ RICARDO DESF H 70 70
12 RAMOS PERNAS MIGUEL DESF H 69 69
13 FERRER VIDAL KIKO DESF H 66 66
14 RAMOS LOZANO EDUARDO DESF H 63 63
15 ARAUJO RUA DAVID DESF H 61 61
16 FDEZ CASALDERREY JAVIER DESF H 10 10
16 CHAMORRO GARCIA XOEL DESF H 10 10
Ver perfil de usuario
Mostrar mensaxes dos últimos:   
Publicar novo tema   Respostar ao tema    Foros de debate -> Carreiras de Montaña Tódalas horas son GMT + 2 Horas
Páxina 1 de 1


Cambiar a:  
Podes publicar novos temas
Non podes responder a temas
Non podes editar as túas mensaxes
Non podes borrar as túas mensaxes
Non podes votar nas enquisas
Non podes adxuntar arquivos
Podes descargar arquivos

Categorías
Donde
 Foreiros:
  asiss > Portada


2003-2017 Correr en Galicia
Correndo xuntos.
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy