8:00 | |
9:00 | [9:30-16:30] Quiroga-Lor [10:00-12:30] A Coruña-C21 [11:00] A Pobra-Trail San Isidro [11:00-12:30] San Miguel de Oia [11:30-13:00] O Barco de Valdeorras [12:00-13:00] Corre con Nós-Río Rato |
10:00 | |
11:00 | |
12:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 |