8:00 | [8:00-17:00] Trail Orixes Mondariz [9:30-14:30] Arteixo [9:30] Chantada [9:30-13:30] Parada de Sil [9:30-11:30] Noia [9:45-14:15] Behovia-San Sebastián [10:00-13:00] Vigo [10:00-13:00] Negreira [10:00-14:00] Bueu [10:30-12:00] Ó Burgo [11:00-13:00] Ferrol - AECC [11:00-13:00] A Coruña |
9:00 | |
10:00 | |
11:00 | |
12:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 |