8:00 | |
9:00 | [9:00-16:00] Rubiá - ( SUSPENDIDA ) [9:15-13:15] Fragas de Catasós (Lalín) [9:30-15:30] # GMTA 3 - Galiñeiro [10:00-14:00] Sada - Agua [10:00-14:00] 21K Rodosa Costa da Vela [10:30-12:30] Aios-Sanxenxo [11:00-13:00] Monção / Portugal [11:00-12:30] Santiago [11:00-13:00] Piñor [11:00-13:00] Mondoñedo [11:30-13:30] Lugo [12:00-13:30] Ourense - Carreira da Ponte |
10:00 | |
11:00 | |
12:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 |