8:00 | |
9:00 | |
10:00 | [10:00-14:00] Cobas-Ferrol [11:00-13:00] Nigrán [12:30-14:00] Guitiriz |
11:00 | |
12:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | [17:00] A Mezquita [17:30-19:30] Ortigueira [19:50-21:50] Sobrado dos Monxes [21:30-23:30] Rianxo |
18:00 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 |