8:00 | |
9:00 | [9:00-15:00] Maceda - San Mamede [9:30-19:30] Melgaço [PT] [9:30-15:30] Porto do Son [10:00-14:00] A Coruña [10:00-14:00] A Coruña [10:30] Vigo - Samil [10:30-13:00] Lousame [11:00-13:00] D3safio42-Ourense [11:00-13:00] Vila de Cruces [11:00-13:00] Pontevedra [11:15-13:15] Santiago |
10:00 | |
11:00 | |
12:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 |