8:00 | |
9:00 | [9:00-14:00] Trail de Arcos - Ponteareas [9:00-14:00] A Rúa [9:00-14:00] A Rúa [9:00-14:00] Toén [10:00-12:00] O Grove - Marisco [10:00-14:00] A Estrada [10:00-12:00] Vigo - San Miguel [10:30-12:30] Coruña 10 |
10:00 | |
11:00 | |
12:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 |